Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Dodací lhůta a ceny

Úvod » Dodací lhůta a ceny
Cena a platby poštovného:

Nabídkové ceny uvedené na internetových stránkách prodávajícího jsou platné v okamžiku objednání. Prodávající si vyhrazuje vlastnické právo ke zboží až do úplného zaplacení kupní ceny.
Prodejní doklad vystavený na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím je současně daňovým dokladem. Převzetí zboží kupujícím je zásadně možné až po jeho úplném zaplacení, pokud není dohodnuto jinak. Při použití přepravní služby se k  ceně zboží  připočítává cena za dopravu a to v částce uvedené na objednávce. Při nákupu zboží nad 1500.-Kč, přepravné a balné již neúčtujeme.

Cena za dopravu zboží včetně balného:

1. Česká pošta - dobírka 120.-Kč
2. Objednávka nad 1500.-Kč - doprava zdarma

Dodací lhůta:

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. Veškeré zboží uvedené na našem e-shopu v kategorii "Pánská společenská móda" máme skladem.

Česká pošta:
Objednané zboží expedujeme zpravidla do dvou až pěti pracovních dnů, pokud není u produktu uvedeno jinak!!!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodací lhůta může být přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí,   nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím. Pokud se však stane, že je zboží díky velkému zájmu vyprodáno, budeme Vás včas informovat.
Požaduje-li kupující od prodávajícího písemné potvrzení objednávky, prodávající potvrdí objednávku kupujícímu s uvedením termínu dodání. V případě, že objednané zboží nebude na skladě, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího. Dodací lhůta se považuje za splněnou včas, jestliže zboží bude připraveno v místě plnění k předání nejpozději poslední den sjednané nebo dodatečně sjednané dodací lhůty.