Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Košile typu SLIM na manžetové knoflíčky.

Úvod » PÁNSKÉ SPOLEČENSKÉ KOŠILE » Košile SLIM-dlouhý rukáv, dvojitá manžeta

Košile SLIM na manžetové knoflíčky.


V této kategorii naleznete moderní a velice kvalitní vyúžené košile na manžetové knoflíčky v provedení "SLIM". Tento typ košil se vyznačuje tím, že košile v oblasti pasu, hrudníku a rukávů jsou moderně vyúžené a ne zcela rovnéjako u kategorie "KLASIK", tím pádem vám zvýrazní mužskou postavu a celkově pak muž působí velice moderním dojmem. Z kvalitními manžetovými knoflíčky Avantgard vám bude tvořit dokonalý komplet elegantního oblečení.
Všechny naše vyúžené košile na manžetové knoflíčky typu "SLIM" jsou ryze české výroby od prestižního výrobce společenské módy značky "AVANTGARD". Tyto luxusní "SLIM"košile na manžetové knoflíčky mají moderní střih a jsou šity ze 100% bavlny z košilovin se speciální úpravou EASY CARE pro pohodlné nošení se sníženou mačkavostí, jednoduché praní a snadné žehlení tak, aby byly co nejpříjemnější na tělo a vy jste se v nich cítili co nejlépe. Naše  košile "SLIM" na manžetové knoflíčky jsou líbivé, kvalitně šité a barevně stálé. Věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete tu pravou, která vám po dlouhou dobu bude dělat radost.
Košili můžete doplnit o kvalitní manžetové knoflíčky z naší nabídky.

1 … 4 ze 4 produktů Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Pánská košile SLIM MK, barva Bílá
Pánská košile SLIM MK, barva Bílá [Detail produktu]
1 623,00 Kč
Pánská košile SLIM MK, barva Černá
Pánská košile SLIM MK, barva Černá [Detail produktu]
1 829,00 Kč
Pánská košile SLIM MK, barva Lila
Pánská košile SLIM MK, barva Lila [Detail produktu]
1 623,00 Kč
Pánská košile SLIM MK, barva Modrá
Pánská košile SLIM MK, barva Modrá [Detail produktu]
1 623,00 Kč