Nákupní koš: je prázdný
Pánské košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, ...
Vyhledávání
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
postovne zdarma nad 1500 Kc


Pánské košile a doplňky - Elegán24
Pánská společenská móda.

V nabídce naleznete luxusní společenské košile od prestižního českého výrobce, tak i moderní stylové košile, šity podle nejnověších trendů módy.
Váš šatník si můžete rozšířit také o kvalitní pánské kravaty jak v klasickém provedení, tak i v provedení typu SLIM. Vybírat můžete i z velkého množství pánských motýlků různých barev a vzorů. Pro mimořádné společenské události jme pro vás připravili luxusní pánské regaty svatební a mnoho dalších doplňků do společnosti i pro vaší volnočasovou aktivitu.


SHOPY.UNAS.CZ - CZIN.eu - katalog TopLinks.cz - SeoLink.cz

Košile slim s krátkým rukávem.

Úvod » PÁNSKÉ SPOLEČENSKÉ KOŠILE » Košile SLIM-krátký rukáv

Košile SLIM s krátkým rukávem.V této kategorii naleznete moderní a velice kvalitní vyúžené košile s krátkým rukávem v provedení "SLIM". Tento typ střihu se vyznačuje tím, že v oblasti pasu, hrudníku a rukávů je moderně vyúžený a není zcela rovný jako u kategorie "KLASIK", tím pádem zvýrazní mužskou postavu a celkově pak muž působí velice moderním dojmem. Vyúženou košili s krátkým rukávem v provedení slim můžete doplnít o luxusní kravatu z naší nabídky.
Všechny naše vyúžené košile s krátkým rukávem typu slim jsou ryze české výroby od prestižního výrobce společenské módy značky "AVANTGARD". Tyto luxusní vyúžené košile s krátkým rukávem mají moderní střih a jsou vyráběny z kvalitních látek s vysokým podílem bavlny tak, aby byly co nejpříjemnější na tělo a vy jste se v nich cítili co nejlépe. Naše  košile slim s krátkým rukávem jsou líbivé, kvalitně šité a barevně stálé. Věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete tu pravou, která vám po dlouhou dobu bude dělat radost.
1 … 2 ze 2 produktů Strana 1 / 1
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Pánská košile SLIM s krátkým rukávem, barva Bílá
Pánská košile SLIM s krátkým rukávem, barva Bílá [Detail produktu]
1 623,00 Kč
Pánská košile SLIM s krátkým rukávem, barva Modrá
Pánská košile SLIM s krátkým rukávem, barva Modrá [Detail produktu]
1 135,00 Kč